922 Wyniki
Znów dostępne Wkrótce Przedsprzedaż Wyprzedano
  • Trwa ładowanie artykułów

Odzież męska PUMA

Mówi się, że ubrania tworzą mężczyznę. My czujemy się odpowiedzialni za takie osoby. Właśnie dlatego w PUMA jesteśmy oddani projektowaniu wygodnych t-shirtów, szortów, kurtek, bluz i spodni (i co więcej dobrze wyglądających), co dodatkowo pomoże wyróżnić się wam na tle konkurentów.

Posiadamy wszystkie klasyczne kolekcje PUMA, które zdążyliście pokochać: kurtki dresowe znanego b-boya T7 oraz bluzy i komplety dresowe , koszulki z logo, koszulki piłkarskie oraz akcesoria drużyn z całego świata, spodnie dresowe na każdą okazję, a także różne ubrania z kolekcji motorsport, które bez względu na okoliczności podzielają filozofię forever faster.

Reprezentujemy nie tylko klasyczny styl: nasza spuścizna obecnie odzwierciedla się w najbardziej zaawansowanych technologiach odzieży dla aktywnych. Nasza kolekcja sprzętu do biegania została zaprojektowana dla najszybszych biegaczy na świecie (Usaina Bolta, czy musimy coś dodawać?) i ubierzesz się w niej od góry do dołu. Posiadamy także sprzęt treningowy zaprojektowany z myślą o siłowniach, ulicach lub jakichkolwiek innych miejscach, w których zdecydujesz się na trening (nawet w Wiosce Olimpijskiej). Nasz sprzęt piłkarski sprosta wyzwaniom każdego miejsca, od stadionów najlepszych lig, po własnoręcznie wykonane boiska w ogródku. Nasz sprzęt jest użytkowany przez najlepsze drużyny, takie jak Arsenal, Borussia Dortmund i reprezentację Włoch. Można dostrzec nasze logo na koszulkach najlepszych piłkarzy, między innymi Sergia Agüero, Marca Reusa, Mario Balotelliego, Cesca Fàbregasa i nie tylko. Nasze koszulki polo, spodnie i czapki golfowe są noszone przez Rickiego Fowlera, którego stroje, styl, osobowość i umiejętności pozwoliły mu się wybić w świecie golfa.