599 Wyniki
Znów dostępne Wkrótce Przedsprzedaż Wyprzedano
  • Buty sportowe Evolution Mostro, Puma Black-Puma Black-Puma White, próbka koloru
  • Buty sportowe Evolution Mostro, Puma White-Puma White-Puma White, próbka koloru
  • Buty sportowe Evolution Mostro, Glacier Gray-Glacier Gray-Puma White, próbka koloru
  • Buty sportowe Evolution Mostro, Blue Fog-Blue Fog-Puma White, próbka koloru
  70,00 € 100,00 €

  Promocje

 • Trwa ładowanie artykułów

Buty PUMA dla mężczyzn

W PUMA wszystko kręci się wokół tenisówek. Lecz nie tylko one są w kręgu naszego zainteresowania. Nasza kolekcja obuwia męskiego obejmuje buty piłkarskie, buty do biegania, buty treningowe, buty do motosportu, buty golfowe, tenisówki lifestyle'owe i wszystko to, co jest z nimi związane.

Weźmy na przykład nasze IGNITE — buty do treningu i biegania — podczas treningu są bardzo responsywne i zwracają energię. Dysponujemy także kolcami do biegania, łącznie z tymi noszonymi przez czołowego sportowca PUMA (i najszybszego człowieka na naszej planecie), Usaina Bolta. Nasze buty piłkarskie są stworzone do osiągania największej szybkości, siły i celności, a noszą je najwybitniejsi piłkarz wliczając w to Sergio Agüero, Mario Balotelli'ego i Cesca Fàbregasa. Dysponujemy także butami do futsalu, które nadają się zarówno na zawody, jak i na co dzień. Poza polem golfowym widzieliście także Rickiego Fowlera w naszych butach golfowych. Nasze buty są w równym stopniu przepełnione technicznymi rozwiązaniami oraz wyjątkowym stylem. Oferta Motorsport od Ferrari, Red Bull Racing, Mercedes AMG Petronas i BMW Motorsport zapewni wyścigową szybkość oraz precyzję, przekazując je bezpośrednio na wasze stopy.

Kolekcja Lifestyle wyróżnia się między innymi takimi klasykami, jak Suede, Aril, Speed Cat i Carson. Staramy się na bieżąco odświeżać wzornictwo takich modeli obuwia, jak R698, Mostro i X Series, inspirując się naszymi klasykami, lecz nie zapominając o nowoczesnym stylu. Jeśli szukacie klastycznych modeli lub najnowszych nowinek, trafiliście w dobre miejsce.