228 Wyniki
Znów dostępne Wkrótce Przedsprzedaż Wyprzedano
  • Trwa ładowanie artykułów

Dziewczęce obuwie, odzież i akcesoria PUMA


Zawartość: luźne wzornictwo i radosne style nie muszą odbywać się kosztem wygody i wydajności. Linia butów dziewczęcych, odzieży i akcesoriów PUMA zadba o to, by wojowniczki w każdym wieku wyglądały dobrze i dawały z siebie wszystko. Dziewczęce buty PUMA posiadają dziewczęce wzornictwo, kolorystykę i szyk, łącznie z klasycznymi stylami z błyszczący dla jeszcze większej kobiecości. Oferujemy także buty piłkarskie zaprojektowane specjalnie dla małych piłkarek.

Odzież dziewczęcazawiera wszystko, począwszy od kurtek dresowych, po jaskrawe koszulki z logo. A nasze Akcesoria dla dziewczynek składają się ze skarpet, plecaków, rękawiczek i szalików, które ochronią je w chłodne dni.

Współpracując z projektantami, opracowaliśmy klasyczne modele PUMA, zawierające najbardziej ikoniczne postaci dla dzieci. Współpracując z Ulicą Sezamkowąstworzyliśmy linię skupioną na ulubieńcach fanów, takich jak Elmo, Ciasteczkowy Potwór, Oskar i Maruda. Dysponujemy także linią produktów Superman Superman i Batman dla twojego małego superbohatera.