325 Wyniki
Znów dostępne Wkrótce Przedsprzedaż Wyprzedano
  • Buty sportowe B.O.G Sock Hanami, Gray Violet-High Rise, próbka koloru
  77,00 € 110,00 €

  Promocje

  • Obuwie sportowe Blaze Hanami, Gray Violet-High Rise, próbka koloru
  77,00 € 110,00 €

  Promocje

 • Trwa ładowanie artykułów

Buty PUMA dla kobiet


W PUMA wszystko kręci się wokół tenisówek. Buty te stanowią podstawę do stworzenia idealnej stylizacji. Nasza kolekcja obuwia damskiego obejmuje buty sportowe, lifestylowe i wszystko pomiędzy, aby twoje stopy miały dobre podparcie zarówno na siłowni, jak i na czerwonym dywanie.

Nasze buty lifestylowe łączą w sobie ikoniczny wygląd PUMA z nowoczesnym stylem i wygodą. Legendarne Suede stoją na czele naszej oferty produktowej i są dostępne w wielu kolorach i stylach. Klasyki takie jak Roma, Basket, Aril i inne, wciąż mają wiele do zaoferowania. Nowe style, takie jak Eskiva i Mostro pokazują, że nasze buty są tak modne, jak to tylko możliwe. Buty inspirowane motosportem reprezentują sportowe Speed Cats, Future Cats i wiele więcej. Posiadamy także baleriny i sandały na lato.

Dla tych, którzy chcą posiadać zarówno modne, jak i funkcjonalne obuwie, również mamy coś miłego. Nasze damskie buty do biegania, łącznie z IGNITE, są napakowane technologią i są dostępne w wielu kolorach, wersjach materiałowych i graficznych. Dysponujemy także serią Speed Series, zróżnicowaną pod względem amortyzacji dla bardziej doświadczonych biegaczy, poszukujących dobrego wsparcia, bez względu na ilość pokonywanych kilometrów. Seria Carson przedstawia zróżnicowane modele, dostępne na co dzień dla wysportowanej kobiety. Nasze buty treningowe z pewnością zwrócą na ciebie uwagę, dzięki liniom Pulse XT i IGNITE XT. Wybierz te, które do ciebie przemawiają i wykaż się optymalną wydajnością. Z pewnością widzieliście nasze buty i kolce golfowe na Lexi Thompson podczas gry na polu.